Registrace

Vážení kolegové komici,

Dovolte mi k Vaší registraci u nás pronést úvodní slovo.

Moje jméno je Patrik Marafko. Jsem majitelem a jednatelem mateřské společnosti Zakladatel firem s.r.o. i všech dceřiných společností (více o struktuře na www.Zakladatelfirem.info).

Jestliže se zaregistrujete mezi naše obchodní partnery, pak tímto navážete spolupráci se společností Showmagazine, s.r.o., která se zaměřuje na pořádání a organizaci společenských událostí včetně zajištění zábavného programu, přičemž již nyní disponujeme nejširší veřejnou databází uměleckých vystoupení pod značkou Showbook.cz, vedenou na stejnojmenné doméně, kterou v roce 2020 budeme taktéž převádět do naší struktury společností.

                S ohledem na to, že mnoho našich zákazníků na letošní večírkovou sezónu 2019 a rok 2020 poptává stand up komiky, rozhodli jsme se spustit projekt „STANDUPUJ“ na večírku. Web již je nyní aktivní na doméně, na které se právě nacházíte :), přičemž aktuálně skládáme materiály ke zveřejnění tak, aby si na webu následně mohli zákazníci vybrat vystupující, kteří zaujali přímo je.

                V případě, že stojíte o to, abychom Vás na pro tyto akce prezentovali, pak je třeba provést jednoduchou registraci prostřednictvím zaslání níže uvedených informací na email registrace@standupuj.cz. Na tento email prosím zašlete:

 1. Potvrzení, že můžeme Vaše vystoupení na akce zákazníkům nabídnout
 2. Kontaktní údaje
  1. Email, na který můžeme zasílat žádosti o potvrzení dostupnosti a kalkulace
  2. Telefonní číslo pro rychlé konzultace vystoupení
 3. Vaši cenovou kalkulaci
  1. Cenu vystoupení
  2. Zda jste, nebo nejste plátce DPH
  3. Délku vystoupení / případně počet scének
  4. Místo výjezdu
  5. Cestovní náklady – za ujetý kilometr z místa výjezdu
 4. Zašlete Vaši reprezentativní fotografii, kterou můžeme vyvěsit na web Standupuj.cz, v co nejlepší kvalitě
 5. Pošlete odkaz nebo odkazy na Vaše videa vyvěšená na YouTube, nebo jiném zdroji videí
 6. Uveďte, zda máte zájem o přípravu Vašeho vlastního merchandisingu / propagačních předmětů
 7. Na závěr uveďte Vaše doplňující otázky, poznámky, nebo informace které považujete za důležité

POZNÁMKA K BODU 6: Pro všechny registrované komiky navíc připravujeme možnost vlastního merchandisingu (propagačních produktů), na které pro ně můžeme implementovat jejich logo, hlášku, fotografii, karikaturu, či cokoliv jiného. Za toto registrovaný člen nic neplatí, výrobu i dopravu zajišťujeme my, prodejní ceny stanovujeme osobně a umělec s tím nemá žádné starosti ani náklady, jen od nás dostává odměny za prodané produkty. V případě, že budete mít zájem i o tuto formu spolupráce, prosím, uveďte, zda máte zájem o přípravu Vašeho vlastního merchandisingu / propagačních předmětů

V případě, že budete mít jakékoliv otázky, které chcete zodpovědět obratem, můžete se na nás obrátit telefonicky na číslo +420 777 509 057.

Těším se na naši budoucí spolupráci a osobní setkání na některé z našich akcí!

RYCHLÉ ZASLÁNÍ ZÁJMU O REGISTRACI: